Lodní průmysl a offshore

Slévárna je tradičním a dlouhodobým dodavatelem lodních dílců ověřených renovovanými zákazníky v oboru jako např. Rolls-Royce, pro které jsou odlitky z Brna zárukou kvality. Výrobky typu lanovnic, kormidlových součástí, navijáků a přístavních zařízení s naším logem se nachází v lodích a přístavech po celém světě, které dodáváme přesně dle požadavku a výrobní specifikace zákazníka.

  

Tepelné procesy

Odlitky ze žáruvzdorných a žárupevných materiálů vyrábíme již od minulého století a jako jedni z mála v Evropě můžeme být na tuto část výrobního programu náležitě hrdí. Pro své specifické vlastnosti se využívají zejména ve výrobě sálavých trubek a odlitků částí pecních zařízení jako například držáky, podpěry, trubkovnice apod.

  

Strojírenství

Všeobecné strojírenství je historicky jedním z nejsilnějších odvětví českého průmyslu. Odlitky KRÁLOVOPOLSKÉ SLÉVÁRNY, s. r. o. jsou nedílnou funkční součástí všech moderních obráběcích strojů. Smykadla, portály, otočné stoly a nejrůznější stojany všech velikostí a tvarů najdete ve většině CNC center prestižních českých výrobců jako např. TOS Varnsdorf a. s.

 

Důlní a cementárenský průmysl

Letité zkušenosti s výrobou odlitků nejen z otěruvzdorných materiálů, ale i na základě speciálních norem, předurčují tyto naše výrobky do těch nejnáročnějších provozních podmínek, se kterými mají všichni zákazníci velmi dobré zkušenosti. Bezkonkurenční kvalita součástek důlních drtičů, mlýnů a rypadel je zárukou dlouhodobého a bezproblémového využití, které šetří nejen čas a peníze konečným spotřebitelům, ale i životní prostředí na kterém nám záleží.

  

Energetika

Turbínové skříně, ventily, nosiče lopatek a spousta dalších částí různých energetických zařízení již několik desítek let spolehlivě pracuje nejen ve všech jaderných elektrárnách v Čechách, na Slovensku a dalších evropských zemích, ale i ve skandinávských větrných a přílivových elektrárnách. Výrobky KRÁLOVOPOLSKÉ SLÉVÁRNY, s. r. o., jsou nedílnou součástí i spousty vodních a paroplynových elektráren, které díky své kvalitě a výrobkové kvalifikaci nejlépe obstály při splnění náročných bezpečnostních norem v Evropě.

 
  

Čerpadlářský průmysl

Nezbytnou součástí každého průmyslového čerpadla jsou vysoce kvalitní lopatky, speciální spirály, ucpávky pro agresivní kapaliny, mezistěny a další díly, bez nichž se žádné velkoobjemové čerpadlo neobejde. Naše odlitky najdete ve výrobcích prestižních dodavatelů čerpadel, které odsolují mořskou vodu, čerpají ropu, zavlažují pouště, zachraňují životy při povodních i zpříjemňují život obyvatelům velkých měst ve fontánách.

  

Gumárenský průmysl

Pro zpracovatele gumy a kaučuku vyrábíme speciální formy pro lisování pneumatik a další potřebné komponenty. Odlitky KRÁLOVOPOLSKÉ SLÉVÁRNY, s. r. o. se nemalou měrou podílí i na kvalitě a bezpečnosti dopravy.

  

KRÁLOVOPOLSKÁ SLÉVÁRNA, s. r. o.
Křižíkova 3004/68 h
612 00 Brno
Česká republika
sales@kpslevarna.cz

© 2024 Všechna práva vyhrazena KRÁLOVOPOLSKÁ SLÉVÁRNA, s. r. o.